دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

6 برنامه ضروری برای گوشی الجی

پس از دست و پنجه نرم کردن با ویژگی های جدید تلفن خود، احتمالاً علاقه مند خواهید بود که با برخی از برنامه های شخص ثالث از آن بهره بیشتری ببرید. میلیون‌ها برنامه در فروشگاه Google Play وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا از تلفن اندرویدی خود بهره بیشتری ببرید، اما برخی از آنها وجود دارند که برای هر تلفن اندرویدی کاملاً ضروری هستند. در این مقاله به بررسی 6 برنامه ضروری برای گوشی الجی جدید را قرار داده ایم.

6 برنامه ضروری برای گوشی الجی

برنامه ی برای حذف ویروس Clean Master

یکی از 6 برنامه ضروری برای گوشی الجی، یکی از نگرانی هایی که هنگام داشتن یک گوشی الجی جدید وجود دارد، نفوذ ویروس به دستگاه است بدون اینکه شما حتی متوجه آن شوید. Clean Master، در این مورد، یکی از برنامه های کاربردی و یک جزء آنتی ویروس برای تمیز نگه داشتن گوشی الجی شما از هر گونه مواد زائد، بدافزارها و ویروس های اضافی است. مجوزهای اضافی تلفن در ویژگی های آن مفید است زیرا کاربران جدید می توانند به راحتی توسط کلاهبرداران دنیای سایبری به دام بیفتند.

گاهی اوقات فایل‌های نقدی برنامه‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی که استفاده می‌کنید، فضای بیشتری نسبت به اندازه واقعی‌شان در گوشی الجی اشغال می‌کنند. این باعث می شود بسیاری از چیزها به حداکثر مقدار حافظه موجود در دستگاهی که استفاده می کنیم، برسد. با این حال، با تمیز کننده حرفه ای آن، این فضا نیز می تواند از بین برود. این برنامه خریدهای درون برنامه ای را نیز برای بهبود بیشتر ارائه می دهد.

Snapseed

یکی از 6 برنامه ضروری برای گوشی الجی، چه کسی نمی خواهد تصاویر به یاد ماندنی و دوست داشتنی خود را با فیلترهای جذاب در تلفن های خود قرار دهد؟ Snapseed یک برنامه ویرایش عکس رایگان است که ویژگی های حرفه ای را با 29 ابزار و تنظیمات از پیش تعیین شده مانند healing، brush، HDR و ساختار ارائه می دهد. این برنامه می تواند تصاویر را در فرمت های مختلف مانند JPG و RAW باز کند و با فیلترهای دلخواه خود آنها را به روشی که می خواهید ویرایش کند.

بخوانید  4 ویژگی Google Drive گوشی الجی

همچنین می‌توانید ظاهر شخصی خود را ذخیره کنید و آن‌ها را در عکس‌های گرفته شده بعدی اعمال کنید. خوبی این برنامه این است که به عکاسان حرفه ای به همان اندازه که برای آماتورها یا مبتدیان که مشتاق عکاسی حرفه ای هستند، دسترسی دارد.

VLC برای اندروید

وقتی در حال تماشای فیلم یا گوش دادن به هر کلیپ صوتی در تلفن خود هستیم، قطعاً نتیجه بهتری می‌خواهیم. پخش کننده چند رسانه ای VLC از انواع فرمت ها از جمله MP4، AVI، MOV، OGG، MP3، AAC، WAV و FLAC پشتیبانی می کند. پخش کننده از زیرنویس ها و زیرنویس ها نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید چرخش آن را کنترل کنید و حجم و روشنایی را با توجه به نیاز خود تنظیم کنید.

LastPass Password Manager

یکی از 6 برنامه ضروری برای گوشی الجی، از آنجایی که ما حساب‌های شخصی خود را در وب‌سایت‌های زیادی ایجاد کرده‌ایم، جای تعجب نیست که رمزهای عبور یک یا سایت دیگر را به طور مکرر فراموش کنیم. و به دلیل افزایش مشکلات در دنیای سایبری، ما می خواهیم رمز عبور ما نیز دشوار باشد. در چنین مواقعی، LastPass با خزانه رمزگذاری شده خود که می تواند رمزهای عبور شما را ذخیره و تولید کند به شما کمک می کند.

تنها چیزی که از کاربران آن لازم است این است که رمز عبور اصلی را که برای برنامه تنظیم می کنید به خاطر بسپارید. رمز عبور اصلی را وارد کنید تا وارد خزانه شوید و آن را برای خود غیرقابل دسترس کنید.

AppLock

ما معمولاً برای جلوگیری از هرگونه تداخل در داده‌ها یا پیام‌های خصوصی خود باید مراقبت بیشتری انجام دهیم. اما اگر AppLock را روی تلفنی که به تازگی خریداری کرده اید نصب کرده اید، دیگر لازم نیست نگران آن باشید. این برنامه به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهد در هیچ برنامه‌ای که مطمئن شده‌اید بدون وارد کردن کلید تنظیم، الگو یا اثر انگشت، با AppLock همگام‌سازی شود.

بخوانید  زبان طراحی 3D Arc  ال ‌جی

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تصاویر مخفی و همچنین فیلم های خود را مخفی کنید. تصاویر و ویدیوهای مخفی از گالری دستگاه شما قابل دسترسی نیستند، اگرچه در خزانه عکس و ویدیو قابل مشاهده هستند.

مدیر فایل

یکی از 6 برنامه ضروری برای گوشی الجی، پس از مدتی خرید یک دستگاه جدید، سازماندهی این همه فایل به یک اقدام طاقت فرسا و خسته کننده تبدیل می شود. اما با استفاده از این مدیر فایل، می توانید به راحتی فایل ها و پوشه های خود را در حافظه داخلی و خارجی کاوش و مدیریت کنید.

پس از باز کردن برنامه، بلافاصله با یک نگاه اجمالی متوجه خواهید شد که چند برنامه و فایل دارید. برای مکان یابی دقیق فایل مورد نظر، ویژگی مرتب سازی فایل ها با انواع فایل آنها به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید، و این یکی از بهترین ویژگی هایی است که برنامه ارائه می دهد.

سخن اخر

پس برای چی منتظری؟ تلفن جدید خود را بردارید و بدون هیچ تردیدی، یکی یا همه این برنامه ها را نصب کنید تا دستگاه شما برای استفاده معمولی سازگارتر و راحت تر شود.

بیشتر بدانید: دلایل خالی بودن صفحه نمایش گوشی هنگام فعالسازی

0/5 (0 نقد و بررسی)