دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

3 روش عیب یابی کند بودن گوشی الجی

وقتی تلفن شما دارای اشکال است و خیلی کند کار می کند، بدترین چیز ممکن است. با این حال، خیلی نگران نباشید – اگر دستگاه اندرویدی شما کند کار می کند، بالا بردن سرعت آن باید یک فرآیند بسیار سریع باشد. قبل از اینکه برای تعمیر به مغازه بروید، گوشی الجی را با مدل جدیدتر جایگزین کنید یا با عصبانیت آن را از پنجره بیرون بیاندازید، این راه حل ها را برای رفع کند بودن گوشی الجی امتحان کنید.

کند بودن گوشی الجی

عیب یابی کند بودن گوشی الجی

کند بودن گوشی الجی به راحتی می تواند در علمکرد گوشی الجی تاثیر بگذارد و استفاده از گوشی الجی را سخت نماید. اما برای رفع این مشکل چه راه حل های وجود دارد؟ در اینجا سه ​​راه برای رفع مشکلاتی که بر سرعت اندروید شما تأثیر می گذارد، آورده شده است.

پاک کردن کش

هر بار که در تلفن خود وب را مرور می کنید، بیت هایی از داده ها را در حافظه پنهان ذخیره می کند. پاک کردن کش می تواند سرعت اندروید شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

پاک کردن کش می تواند بسیار اسان باشد. به راحتی می توانید بعد از مدتی استفاده از برنامه ها در قسمت تنظیمات کش برنامه را حذف کنید تا سرعت برنامه را افزایش دهید.

حذف برنامه ها و فایل های استفاده نشده

برای کند بودن گوشی الجی حذف برنامه هایی که هرگز استفاده نمی کنید می تواند فضای ذخیره سازی و عملیاتی را آزاد کند. همچنین حذف فایل‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و هر چیز دیگری که به آن نیاز ندارید، مفید است.

بخوانید  افزایش سرعت گوشی الجی

با رفتن به برنامه تنظیمات، سپس باز کردن «فضای ذخیره‌سازی» (که ممکن است در زیر برگه «تعمیرات دستگاه» باشد) و توجه به مقدار فضای خالی که دارید، می‌توانید درک خوبی از آنچه فضای گوشی الجی شما را می‌خورد و احتمالاً سرعت آن را کاهش می‌دهد، دریافت کنید. و چه چیزی بیشترین اتاق را اشغال می کند.

ریستارت کردن دستگاه اندروید

برای کند بودن گوشی الجی اگر تمام راه‌حل‌های اولیه را امتحان کرده‌اید و اندروید شما هنوز کند است، از جمله روشن و خاموش کردن مجدد دستگاه، وقت آن رسیده که آن را پاک کنید و تنظیمات کارخانه را بازیابی کنید.

  1. ابتدا از گوشی الجی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، سپس به تنظیمات بروید.
  2. روی «مدیریت عمومی» ضربه بزنید و «بازنشانی» را انتخاب کنید.
  3. روی “تنظیم مجدد تنظیمات” ضربه بزنید.

و اگر جواب نداد، یک “بازنشانی به داده های کارخانه” کامل را امتحان کنید. پس از آن، وقت آن است که برای کمک بیشتر به متخصصان مراجعه کنید.

بیشتر بدانید: دلایل روشن نشدن گوشی الجی

0/5 (0 نقد و بررسی)