دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

8 مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی الجی

بر کسی پوشیده نیست که گوشی الجی های هوشمند هر روز محبوب تر می شوند. یک مطالعه اخیر نشان داد که در سه ماهه دوم سال 2021، تعداد کاربران گوشی الجی های هوشمند در سراسر جهان بیشتر از کاربران دسکتاپ است. با چنین تقاضای بالایی برای گوشی الجی های هوشمند، جای تعجب نیست که مردم همیشه به دنبال خرید آنها هستند. با این حال، قبل از فروش گوشی الجی قدیمی خود، باید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. در اینجا برخی از مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی وجود دارد که باید تعیین کند که آیا باید آن را بفروشید یا نه. بیا شروع کنیم.

مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی
مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی

یک صفحه نمایش شکسته و مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی

یکی از مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی، ترک یا شکستگی صفحه نمایش آن است. آنقدر رایج است که کسب و کارها اکنون در تعمیر آنها تخصص دارند. اگر صفحه نمایش گوشی الجی شما ترک خورده است، به این معنی نیست که نمی توانید آن را بفروشید. هنوز هم می توانید گوشی الجی های خراب را با تخفیف در فروشگاه های معتبر بفروشید و مقداری درآمد کسب کنید. فقط باید اطمینان حاصل کنید که خسارت وارده به خریدار را فاش می‌کنید تا او بداند چه چیزی دریافت می‌کند.

شرکت‌های مختلفی وجود دارند که گوشی الجی‌های خراب را خریداری می‌کنند و این شما هستید که تعیین می‌کنید کدام یک برای شما بهترین است. شما باید قیمتی که آنها مایل به پرداخت هستند، گزینه های حمل و نقل و پرداخت و مدت زمانی که برای پرداخت هزینه نیاز است را در نظر بگیرید. قبل از ارسال، مطمئن شوید که تمام اطلاعات شخصی خود را از تلفن پاک کرده اید.

تلفنی که در اثر آب آسیب دیده است

برای مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی اگر تا به حال گوشی الجی خود را در آب انداخته باشید، می دانید که چقدر می تواند خسته کننده باشد. آسیب آب یکی از رایج ترین مشکلات مردم با گوشی الجی هایشان است. در حالی که این پایان دنیا نیست، آسیب آب می تواند از عملکرد صحیح تلفن شما جلوگیری کند.

بخوانید  آموزش گام به گام تعویض کانکتور داک تلفن همراه LG Nexus 4

وقتی صحبت از فروش گوشی الجی های آسیب دیده از آب می شود، بهتر است آنها را به صورت قطعات بفروشید. به عنوان مثال، می توانید گوشی الجی را به شرکتی که متخصص بازیافت دستگاه های الکترونیکی است بفروشید.

در حالی که آسیب آب نباید مانع از فروش گوشی الجی شما شود، مهم است که در مورد وضعیت دستگاه صادق باشید. همچنین، می توانید با تعمیرکار تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها علاقه مند به خرید یک گوشی الجی آسیب دیده از آب هستند یا خیر. سپس آن را برای قطعات می فروختند یا آن را تعمیر می کردند و به عنوان یک دستگاه بازسازی شده می فروختند.

یک باتری مرده

یکی دیگر از مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی، شارژ باتری است. باتری خالی به این معنی نیست که تلفن شما دوباره کار نمی کند. با خرید باتری جدید و تعویض باتری قدیمی می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید. با این حال، گاهی اوقات ممکن است باتری اصلی را تهیه نکنید و بخواهید گوشی الجی را بفروشید.

وقتی نوبت به فروش گوشی الجی با باتری خالی می رسد، دو گزینه دارید. شما هم می توانید گوشی الجی را برای قطعات بفروشید و هم آن را همانطور که هست بفروشید. اگر تصمیم به فروش آن به این صورت دارید، باید در مورد این مشکل پیشاپیش باشید و قیمت دستگاه را بر این اساس پایین بیاورید. همچنین اطلاع دادن به خریدار مبنی بر اینکه نیاز به تعویض باتری دارد نیز مهم است. این باعث می شود که هنگام دریافت گوشی الجی غافلگیر نشوند.

لنز دوربین ترک خورده

ترک خوردگی لنز دوربین یکی دیگر از مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی است که مردم با گوشی الجی خود دارند. اگرچه ممکن است مشکل بزرگی به نظر نرسد، اما در واقع می تواند مانع از گرفتن عکس های واضح شود. اگر می خواهید گوشی الجی خود را بفروشید، قبل از این کار باید لنز دوربین را تعویض کنید.

بخوانید  آموزش اتصال گوشی به تلویزیون

تعویض لنز دوربین ترک خورده کار سختی نیست و می توانید خودتان این کار را انجام دهید. با این حال، اگر از انجام آن ناراحت هستید، همیشه می توانید آن را به یک تعمیرگاه تلفن ببرید. پس از تعویض لنز، می توانید اقدام به فروش گوشی الجی خود کنید. همچنین می‌توانید گوشی الجی را بفروشید و به خریدار اطلاع دهید که باید لنز دوربین را تعویض کند.

مشکلات اتصال

برای مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی، به مرور زمان اتصالات خود را از دست می دهند. این می تواند خسته کننده باشد، به خصوص اگر می خواهید از تلفن خود برای محل کار یا مدرسه استفاده کنید. اگر مشکل اتصال دارید، ممکن است بخواهید تلفن خود را بفروشید. اگر نتوانید آن را تعمیر کنید یا گوشی الجی خیلی قدیمی باشد این اتفاق می افتد.

هنگامی که نوبت به فروش تلفنی با مشکلات اتصال می رسد، باید در مورد این مشکل پیشاپیش باشید. شما می توانید گوشی الجی را برای قطعات یا همان طور که هست بفروشید، اما باید به خریدار اطلاع دهید که چه چیزی دریافت می کند. کاهش قیمت گوشی الجی مهم است تا خریدار بتواند هزینه تعمیر را تامین کند.

یک میکروفون معیوب

برای مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی میکروفون معیوب به این معنی است که دیگر نمی توانید از تلفن برای برقراری تماس استفاده کنید. این می تواند یک مشکل بزرگ باشد، به خصوص اگر برای کار یا موارد اضطراری به تلفن خود اعتماد کنید. با این حال، میکروفون معیوب را معمولاً می توان با یک به روز رسانی نرم افزاری یا با تعویض میکروفون داخلی گوشی الجی برطرف کرد.

اگر میکروفون درست کار نمی کند، می توانید تصمیم بگیرید که گوشی الجی هوشمند خود را بفروشید. شما می توانید این کار را با فردی که گوشی الجی را تعمیر می کند یا تکنسین تلفنی که از قطعات برای تعمیر گوشی الجی های دیگر استفاده می کند، انجام دهید. مهم است که در هنگام فروش از وضعیت گوشی الجی آگاه باشید. به این ترتیب، خریدار می‌داند که چه چیزی دریافت می‌کند و می‌تواند آگاهانه تصمیم بگیرد.

بخوانید  مدیریت حافظه در گوشي LG G4 

یک نرم افزار خراب و مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی

برای مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی یک نرم افزار خراب می تواند یک مشکل بزرگ باشد، به خصوص اگر از تلفن خود برای کار استفاده می کنید. با این حال، ممکن است بتوانید با ریست کردن گوشی الجی یا به روز رسانی نرم افزار، مشکل را برطرف کنید. اگر نمی توانید مشکل را حل کنید، ممکن است بخواهید گوشی الجی خود را بفروشید.

در مورد فروش گوشی الجی با نرم افزار خراب، مهم است که به یاد داشته باشید که تنها شما نیستید که این مشکل را دارید. بسیاری از مردم نرم افزار گوشی الجی های خود را خراب کرده اند. تا زمانی که در مورد مشکل صادق باشید، باید بتوانید خریداری را پیدا کنید که مایل به گرفتن گوشی الجی شما باشد. همچنین، برای انجام تعمیرات باید آن را ارزان تر از حد معمول بفروشید.

ایرادات سخت افزاری

برای مشکل رایج در تمامی مدل های گوشی ایرادات سخت افزاری یکی از رایج ترین مشکلات مردم با گوشی الجی هایشان است. این عیوب می تواند از صفحه نمایش ترک خورده تا باتری معیوب باشد. اگر در یافتن خریدار برای گوشی الجی خود مشکل دارید، ممکن است بخواهید آن را برای قطعات بفروشید.

وقتی صحبت از فروش گوشی الجی با ایرادات سخت افزاری می شود، مهم ترین نکته این است که با خریداران احتمالی در مورد وضعیت گوشی الجی صادق باشید. نکته خوب این است که به خریدار اجازه دهید قبل از تصمیم گیری خسارت را مشاهده کند. به این ترتیب می توانید از هرگونه سوء تفاهم یا کلاهبرداری که در صورت عدم رضایت خریدار از وضعیت گوشی الجی پس از خرید رخ می دهد جلوگیری کنید.

مقاله بیشتر شارژ نشدن گوشی

0/5 (0 نقد و بررسی)