دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568    شعبه غرب 44153186    شعبه شمال 26721443

هنگ کردن گوشی

فهرست مطالب

دلایل هنگ کردن گوشی ال جی

یکی از اصلی ترین مشکلات گوشی ال جی، هنگ کردن آن می باشد، به طوریکه در آمار موتورهای جستجو گوگل، رفع هنگ گوشی ال جی، زیاد به چشم می خورد، سردرگمی در موقع هنگ کردن گوشی، باعث مشکلاتی در کارهای ما خواهد شد، که ما این مشکلات هنگ شدن گوشی موبایل ال جی خود را به سازنده آن نسبت می دهیم.

 آنچه در ست است و دلیل اصلی آن می باشد، عدم استفاده صحیح از طرفیت و قابلیت های طراحی شده برای گوشی توسط سازنده آن می باشد، که منجر به فریز شدن موبایل، خواهد شد.

در مطالب بعدی، دلایل و راه حل های موجود برای رفع هنگ گوشی ذکر شده، در صورتی که بعد از این راه حل ها هنوز مشکل دارید، با تماس به مراکز تخصصی و نمایندگی های معتبر ال جی، می توانید از خدمات آن استفاده نمایید.

چرا گوشی ال جی هنگ می کند؟

عوامل مخرب می تواند در هنگ کردن گوشی ال جی اثر گذاشته، که در زیر به آنها اشاره شده:

 • زمانی که نرم افزار در برنامه های نصب شده، مشکل دارد.
 • زمانی که چند برنامۀ سنگین، همزمان در حال اجرا باشند.
 • زمانی که نرم افزارهای نصب شده آپدیت نیستند.
 • زمانی که حافظه ی موبایل، پر شده است.
 • فضای گوشی ویروسی شده است.

 برای حل مشکل فریز شدن موبایل ال جی، کافی است موبایل تان را ری استارت، کنید، که راه حلی موقتی است و باید روش های دیگر را برای رفع هنگ کردن موبایل اجرا نمایید.

برای رفع هنگ کردن گوشی LGچه نکاتی را رعایت کنیم؟

برای پیشگیری از بروز انواع مشکلات تلفن های همراه به توصیه های زیر عمل کنید:

 • رم : به رم باید توجه زیادی کرده و در تهیه گوشی Lg خود رم بالایی را در نظر بگیرید، چرا که میزان رم با قابلیت سخت افزار، رابطه مستقیمی دارد، به نحوی که با بالاتر رفتن رم قابلیت سخت افزار بیشتر می شود، با رعایت این نکات، برای نصب هر نرم افزار کوچکترین مشکلی نخواهید داشت.
 • حافظه: با تخلیه بیشتر حافظه گوشی، می توانید از هنگ کردن گوشی پیشگیری کنید، چرا که یکی از علت های مهم و اساسی در هنگ کردن گوشی lg پر بودن حافظه آن می باشد، برای حل هنگ نمودن گوشی، استفاده از حافظه های جانبی توصیه شده و همچنین خالی نگه داشتن حافظه داخلی برای سیستم عامل، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
 • برنامه: سی پی یو یا رم بالا، همانطور که گفتیم در گوشی های موبایل ال جی امری اجتناب ناپذیر می باشد، نکته ای که وجود دارد این است که چطور از آن باید استفاده نمود، که حتی با وجود رم بالا باز گوشی ما هنگ نکند، برای این امر توصیه می شود تا حتی المقدور، برنامه هایی را که به رم بالا یا سی پی یو نیاز دارند، را نصب نکنید.
بخوانید  تعویض برد NFC نکسوس 5

نکته دیگر اینکه با بستن هر نرم افزاری که در پس زمینه وجود دارد و با دانلود نکردن هر برنامه یا اپلیکیشن، از هر منبع ناشناخته، به هنگ نکردن گوشی خود کمک کنید، که نصب بد افزارها از دلایل ایجاد ویروس و مختل کردن کارهای گوشی می باشد، بنابر این توصیه ما برای جلوگیری از عملیات بد افزار ها و ویروس ها، استفاده از آنتی ویروس و نصب آن در گوشی موبایل ال جی تان می باشد.

 • آسیب سخت افزاری: اگر گوشی تان دچار مشکلاتی شده که بر اثر افتادن در آب، ضربه خوردن و افتادن گوشی روی زمین و یا مشکلاتی از این قبیل سخت افزار گوشی تان را درگیر کرده و با صدماتی که قطعات داخلی گوشی دیده، مشکل هنگ کردن برای گوشی رخ داده و اجرای فرمان های کاربر با مشکل روبرو شده، بهتر است که برای پیشگیری از صدمات این مشکلات، استفاده از محافظ های ایمن صفحه نمایش و بدنه، را فراموش نکنید.
 • بستن مداوم برنامه های فعال: اجرای همزمان چندین برنامه در پس زمینه مانع پردازش سریع دستگاه شده در نتیجه، آن برنامه ها را ببندید.
 • خاموش کردن بخش location services : این بخش در برنامه هایی که ضروری نمی باشد، باید خاموش شود. ورژن های آپدیت شده سیستم عامل را استفاده نموده و ضرورت آن را برای گوشی هایی که بروز هستند، حتما در نظر بگیرید.
 • رجوع به تعمیرکاران: آخرین مرحله رجوع به تعمیرکاران می باشد، در صورتی که  مشکل هنگ کردن گوشی تان برطرف نشده، توصیه های آخر این است که ابتدا از اطلاعات بکاپ گرفته، تا بعد از پاک شدن آن به مشکل بر نخورید، بعد از آن، با فعال سازی تنظیمات کارخانه می توانید مشکل را حل نمایید.
بخوانید  بهبودی سیگنال‌ GPS در گوشی‌ اندرویدی 

اگر باز هم مشکل بر جا بود، با کم کردن موقتی میزان استفاده از دستگاه، به بهبود مشکل کمک کنید، ولی اگر باز هم مشکل همچنان ادامه داشت، با تعمیرکاران متخصص ال جی تماس گرفته و مشورت کرده، تا در اسرع وقت هر مشکل را در این مورد رفع نموده و اگر نیاز است اقدام به تعمیر و تعویض قطعات نمایند.

5/5 (1 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

هنگ کردن گوشی

هنگ کردن گوشی

دلایل هنگ کردن گوشی ال جی یکی از اصلی ترین مشکلات گوشی ال جی، هنگ کردن آن می باشد، به طوریکه در آمار موتورهای جستجو

ادامه مطلب »
دلایل قطعی صدای گوشی

دلایل قطعی صدای گوشی

دلایل قطعی صدای گوشی ال جی در مکالمه بارها پیش آمده، که صدا قطع شود، یا در هنگام گوش دادن موسیقی، یا دیدن فیلم اسپیکرتان

ادامه مطلب »