دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

گلس گوشی ال جی

تعویض گلس (خش گیر) گوشی ال جی

گلس ها امروزه در انواع و اقسام، بسته به مدل گوشی های تلفن همراه، بسیار کاربردی و الزامی می باشند. نمایندگی های فروش و تعمیر گوشی های ال جی، ارائه دهنده انواع گلس های مخصوص گوشی ال جی شما می باشند.

تعویض گلس
تعویض گلس

انواع گلس

 • شیشه ای: که در کارخانه پس از تولید برروی صفحه تلفن همراه قرار خواهند داد.
 • پلاستیکی: که برای حفاظت صفحه ی گوشی از هرگونه خط و خش و آسیب های فیزیکی، در انواع ضخیم، نیمه ضخیم، سخت، نیمه سخت، وینیل و … استفاده می شود. این گلس ها توسط فروشندگان و نمایندگی های ال جی قابل تهیه هستند.

راهنمای تعویض دوربین اصلی گوشی ال جی G4

تعویض گلس خود را به تکنسین های نمایندگی ال جی بسپارید!

تعویض گلس شاید کار دشواری نباشد، اما ریزه کاری های خود را دارا می باشد و تخصص کافی در انجام آن، باعث می شود که در زیر گلس حباب های هوا گیر نکنند و گلس به طور کامل و دقیق بر روی صفحه تاچ قرار گرفته شود.

نمایندگی ال جی با تجهیز فضای خود به بهترین و پیشرفته ترین امکانات تعمیر و تعویض و دارا بودن کارشناس های مجرب و کار بلد، آماده ی ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما کاربران عزیز می باشد.

عدم تجربه ی کافی در این کار ممکن است به گلس و صفحه ی گوشی شما آسیب رسانده و شما را متحمل هزینه های اضافی نماید، و در کل زحمات شما را به باد دهد! پس بهتر است آن را به تکنسین های نمایندگی های مجرب و حرفه ای ال جی بسپارید. لازم به ذکر است تعویض خش گیر با دستگاه لمینیت و چسب OCA انجام خواهد گرفت.

بخوانید  با این ترفندها از گوشی ال جی V10 لذت ببرید
تعویض گلس
تعویض گلس

در صورت عد دسترسی به نمایندگی به هر دلیل، می توانید طبق مراحل زیر گلس را تعویض نمایید:

 • دستگاه لمینیت را روشن نمایید.
 • دکمه ی شروع تعویض گلس گوشی ال جی را انتخاب و سپس دکمه ی ایست اضطراری را تا زمانی که دکمه به بالا پرش کند، در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
 • پس از فشردن پنل استارت، دستگاه را تا دمای چهل درجه سانتی گراد در زمان 180 ثانیه و یرای وکیوم تا 15 ثانیه تنظیم نمایید.
 • ابتدا دکمه تایید و سپس دکمه بازگشت را انتخاب کنید.
 • به صفحه نخست برگردید. اکنون فشار لمینیت را روی سه صدم مگاپاسکال قرار دهید.
 • پس از تمیز نمودن صفحه ال سی دی، چسب OCA را با انگشت روی کل صفحه پخش نمایید.
 • صفحه ال سی دی را بر روی سینی و تانک لمینیت قرار دهید و درب آن را ببندید.
 • دکمه استارت را تا زمان شروع مکش و انجام تعویض فشار دهید.
 • درب وکیوم پس از تمام شدن زمان از قبل تنظیم شده به صورت اتوماتیک باز می شود.
 • بدین ترتیب تعویض گلس گوشی ال جی با موفقیت پایان می یابد.

نکات مهم

 1. سعی کنید گلس متناسب با مدل گوشی خود را انتخاب نمایید.
 2. اگر صفحه گوشی شما دچار شکستگی شده و یا ترک خورده باشد، تعویض گلس به ترمیم آن کمکی نخواهد کرد و باید صفحه ال سی دی را با مراجعه به نمایندگی موبایل ال جی تعویض نمایید.
 3. تعویض گلس در در محیط عاری از گرد و غبار انجام دهید.
 4. دست ها باید تمیز و عاری از هرگونه چربی و کثیفی باشند.
 5. صفحه نمایش را باید به طور کامل تمیز نمایید. برای این کار می توانید پارچه ای تمیز و عاری از پرز را به الکل آغشته نموده و آرام به پاک نمودن صفحه مشغول شوید.
 6. جهت ها و سمت و سو های گوشی را با گلس انطباق دهید و مواظب باشید جای دوربین و اسپیکر با گلس هماهنگ باشد و اشتباهی بر روی آن ها قرار نگیرد.
 7. دقت و ظرافت کامل خود را در هنگام عوض کردن خش گیر به خرج دهید تا از تمامی خطاهای احتمالی جلوگیری نمایید.
بخوانید  صفحه نمایش گوشی هوشمند

0/5 (0 نقد و بررسی)